Jakie produkty sprzedaje firma Deuter?

Firma Deuter została założona w roku 1898. Od początku swojej działalności oferuje kolejnym klientom plecaki, namioty, torby oraz galanterię skórzaną. Jej wyroby od zawsze powstawały też z tkanin jej własnej produkcji, firma zaś zajmowała się nie tylko produkcją kolejnych rozwiązań, ale i wspieraniem ekstremalnych wypraw turystycznych oraz wspinaczkowych takich, w których sprzęt musi zdać najtrudniejsze z egzaminów. To właśnie dzięki doświadczeniom przewodników górskich, alpinistów oraz rowerzystów jej asortyment stale się poszerza, a kolejne rozwiązania stają się lepsze od tych, z którymi mieliśmy do czynienia do tej pory.

Firmowe doświadczenie i stały progres mają też odzwierciedlenie w licznych nagrodach i systematycznym poprawianiu firmowej pozycji. Ta została ugruntowana przede wszystkim dzięki plecakom, choć i inne elementy firmowej oferty zasługują, bez wątpienia, na równie duże uznanie.

Plecaki Deuter

Plecaki Deuter znane są z tego, że są obecne podczas najbardziej wymagających wypraw alpinistycznych. To właśnie dzięki nim wspinacze amatorzy mogą zabierać w trasę niezbędny ekwipunek, a rowerzyści są w stanie pokonywać kolejne kilometry bez obaw, że w przypadku awarii zostaną pozbawieni dostępu do niezbędnych części zamiennych. W plecakach Deuter codziennie przenoszone są również książki, laptopy i akcesoria niezbędne do pracy, a osoby, które noszą je na swoich plecach nie mają powodu do narzekania na obniżenie komfortu.plecak damski Deuter Dziś firmowa oferta to między innymi: plecaki trekkingowe, turystyczne, wspinaczkowe, rowerowe i wielofunkcyjne. Nie bez znaczenia wydaje się też obecność w niej śpiworów, apteczek, saszetek biodrowych, kosmetyczek oraz nieprzemakalnych worków przeznaczonych do transportu i pokrowców. Zarówno w Polsce, jak i w innych częściach świata produkty te niezmiennie kojarzą się nie tylko z wysoką jakością, ale i z niezawodnością, którą można się cieszyć nawet w najtrudniejszych warunkach. Choć historia firmy była burzliwa, a jej właściciele często musieli rezygnować z własnych planów z uwagi na skomplikowaną sytuację polityczną, nie notowano jakichkolwiek wpadek. To właśnie wierność własnej filozofii może być dziś uważana za jedną z najważniejszych przyczyn firmowego sukcesu.

Z myślą o kobietach

Jednym z największych osiągnięć inżynierów firmy Deuter, które sprawiło, że także w ostatnich latach było o niej głośno, było stworzenie systemu nośnego przygotowanego specjalnie z myślą o kobietach. System nośny plecaka musi być idealnie dopasowany do sylwetki użytkownika, a kobiety i mężczyźni są przecież zbudowani nieco inaczej. Plecaki damskie Deuter charakteryzują się więc tym, że mają nieco krótszy system nośny. Także szelki i paski, które są w nich obecne, okazują się krótsze od standardowych.

Autor