Kolorowa walizka na kółkach dla małej podróżniczki

Lato trwa już w najlepsze. Niektórzy wrócili już z wyjazdów, a niektórzy dopiero na nie jadą. Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, warto więc przed jego rozpoczęciem zabrać dziecko na wakacje, bądź wysłać je na kolonie lub obóz. Bez względu na cel podróży warto zadbać o swoje dziecko i zaopatrzyć je w swoją własną walizkę. Aby jednak waga takiego bagażu nie była dla niej zbyt duża, warto zdecydować się na model na kółkach. Jakie walizki tego typu sprawdzą się w podróży najlepiej?

Walizka na kółkach dla dziewczynki – przydatny gadżet w podróży

Podróżowanie z dzieckiem wiąże się z dodatkowym bagażem do zabrania. Jeśli córka jest już nieco starsza i samodzielna to warto zaproponować jej spakowanie się do własnej walizki. Z pewnością każde dziecko poczuje dumę, że rodzice ufają jej na tyle, że może samodzielnie zdecydować co zabrać ze sobą na wakacje. Własna walizka na kółkach z atrakcyjnymi grafiki na obudowie z pewnością zmotywuje dziecko do odpowiedniej organizacji bagażu i nauczy je odpowiedzialności za swoje rzeczy. Dobrym rozwiązaniem będzie walizka w rozmiarach bagażu podręcznego w samolocie, gdyż dziecko będzie mogło zabrać ją ze sobą na pokład, nie zwiększając jednocześnie kosztów podróży. Jest to również świetna opcja dla dzieci wyjeżdżających na kolonie i obozy, gdyż niewielki bagaż pomieści wszystko co potrzebne, a jednocześnie nie utrudni dziecku przemieszczania się, kiedy rodzic nie będzie miał możliwości pomóc. Walizka na kółkach, w przeciwieństwie do plecaka, nie obciąża pleców i pozwala na swobodne poruszanie się.

Kolorowa walizka na kółkach 

kolorowe walizki dla dzieci

Ogromny wybór modeli walizek podróżnych pozwoli na wybranie dla dziewczynki takiego, który będzie odpowiadał jej upodobaniom. Najważniejszym elementem będą kółka, które ułatwią transport takiego bagażu. Z pewnością przyda się również wyciągana rączka. Dzięki temu bagaż po złożeniu nie będzie zajmował dużej ilości miejsca. Niektóre modele wzmocnione są o wytrzymały stelaż. W ten sposób walizka jest bardziej stabilna i może wytrzymywać większe obciążenia. Do walizki często dołączane są małe zestawy podróżne, w których znajduje się portfel, woreczek na buty bądź mały plecaczek na wodę i przekąski. Wszystkie te gadżety są w jednym stylu i ułatwią dziecku wygodne poruszanie się na wakacjach. Modele, które sprawdzą się podczas podróży, świetnie nadają się także jako zamiennik plecaka do szkoły. Zwłaszcza wtedy, gdy córka nie może przechowywać książek w szkole, a są one na tyle ciężkie, że szkoda narażać plecy na przeciążenia.

Pierwsze samodzielne pakowanie jest ogromnym wyzwanie, daje jednak dużo satysfakcji. Kolorowa walizka sprawi małej dziewczynce mnóstwo frajdy, nie obciąży jej pleców i ułatwi przemieszczanie się.

Autor